O FIRMIE

Jesteśmy rodzinną Firmą która na rynku działa już ponad dwie dekady, a marka IDEAL BHP funkcjonuje od 2010 roku. Sprawujemy nadzór nad firmami jako zewnętrzna służba bhp (outsourcing bhp), dzięki czemu obsługiwane firmy minimalizują koszty nie musząc zatrudniać u siebie specjalistów z tego zakresu.

Specjalizujemy się w usługach z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy, także kursy na wózki jezdniowe (widłowe), ładowarki teleskopowe, kosy i piły spalinowe. Doradzamy oraz prowadzimy kompleksowe szkolenia w tym zakresie.
Szkolenia realizowane są w naszej siedzibie lub u Klienta. Dysponujemy wózkami widłowymi, sprzętem audiowizualnym, nagłośnieniowym oraz fantomami do praktycznych ćwiczeń resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W 2012 roku w odpowiedzi na rosnące wymagania stawiane przez naszych Klientów stworzyliśmy Platformę edukacyjną do szkoleń online.

W czerwcu 2013 roku naszą działalność dostrzegł dziennikarz Gazety Pomorskiej, na łamach, której ukazał się artykuł pt. "Pracę wezmą wkrótce na ... widły" traktujący o szkoleniach zawodowych prowadzonych przez Naszą Firmę.

NASI KLIENCI

Klienci którzy nam zaufali.

REFERENCJE

Poniżej zamieszczamy kilka listów referencyjnych od Naszych Klientów dla których mieliśmy przyjemność pracować.

METAL-HURT

Szkolenie dla pracowników "METAL-HURT" z Torunia z zakresu obsługi wózków jezdniowych z egzaminem UDT.

BEMARC

Szkolenie dla pracowników Producenta mebli sklepowych z zakresu obsługi wózków widłowych wszystkich typów z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli z gazem wraz z przygotowaniem do egzaminu UDT

Renex

Szkolenie dla pracowników Firmy transportowej z zakresu obsługi wózków widłowych wszystkich typów z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli z gazem.

Elektroenergetyka

Szkolenie z zakresu obsługi wózków widłowych oraz szkolenia bhp dla osób zatrudnionych przy pracach szczególnie niebezpiecznych.

Black Red White S.A.

Szkolenie dla pracowników największej fabryki mebli w Polsce z zakresu obsługi wózków widłowych wszystkich typów z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli z gazem.

Hurtownia Materiałów Budowlanych TINA

Szkolenie z zakresu uprawnień do obsługi wózków widłowych wszystkich typów z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli z gazem. Dla Hurtowni TINA świadczymy także usługę outsourcingu BHP – czyli pełna obsługa bhp ze szkoleniami włącznie.

Maja TRANS-SPED

Dla tej Firmy regularnie realizujemy szkolenia z zakresu uprawnień do obsługi wózków widłowych z wymianą butli z gazem. Firma ta współpracuje z takimi markami jak Lafarge Polska czy Raben Polska.

P.W. Robac

Dla dużego przedsiębiorstwa komunalnego realizowaliśmy szkolenie z zakresu uprawnień do obsługi wózków jezdniowych z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli z gazem.

Pałucka Drukarnia Opakowań

Dla producenta opakowań realizowaliśmy szkolenie z zakresu obsługi wózków widłowych wszystkich typów z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli.

Powiatowy Urząd Pracy

Wchodząc w skład konsorcjum realizowaliśmy wspólnie z innymi podmiotami szkolenie pn. Magazynier z obsługą wózka jezdniowego i wymianą butli gazowej oraz obsługą komputerowych programów magazynowych. Dla Urzędu kilkakrotnie organizowaliśmy także szkolenie BHP, a także opracowaliśmy Plany Ewakuacji z Obiektu.

SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Dla Spółki SANO regularnie przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, ładowarek jednonaczyniowych, kos spalinowych oraz pilarek mechanicznych. Sporządzane były także oceny ryzyka zawodowego na wybranych stanowiskach pracy.

ZPHU Rusiecki Artur

Realizacja szkolenia z zakresu obsługi wózków widłowych wszystkich typów, z każdym rodzajem napędu, z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli.

Szkolny Punkt Konsultacyjny im. Adama Mickiewicza przy Ambasadzie RP w Paryżu

Realizacja szkolenia okresowego bhp dla wszystkich nauczycieli z wykorzystaniem systemu e-learningowego.

Totem

Jutrzenka

KLIENCI O NAS

Opinie naszych klientów umieszczone na naszym profilu na Facebooku. Staramy się utrzymywać wysokim poziom usług i spełniać Państwa wymagania. Serdecznie dziękujemy!

Bardzo dobra firma, fachowe podejście osób pracujących w tej firmie. Jest to idealny kurs aby podnieść swoje kwalifikacje. Kurs odbyłem szybko i dosyć sprawnie Emotikon smile Dziękuje i polecam!

klient Artur Zbierański

bardzo polecam firmę Ideal BHP., instruktor bardzo profesjonalnie ,podchodzi do każdego kursanta kładąc nacisk na praktykę i dokładność podczas nauki , dzięki czemu , nauka jest szybka i bardzo dokładna, a zarazem przyjemna:), chciałbym również wspomnieć o wysokiej kulturze i bardzo indywidualnym podejściu do kursantów . Ideal BHP daje gwarancje zadowolenia z kursu pod każdym względem , nauka jest na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu ,ten kurs daje nie tylko uprawnienia ale i wiele, wiele wiedzy która przyda się na całe życie, serdecznie polecam:)

klient Dariusz Gałgańsk

Firma godna polecenia, osobiście jestem zadowolony z kursu na wózki widłowe.

klient Krzysztof Łyś

Wszystko przebiegło w sposób rzeczowy i profesjonalny. Polecam kurs na wózki jezdniowe w firmie Ideal BHP.

klient Bartłomiej Karbowiak

Pracuję w Holandii, więc zależało mi na czasie, bardzo szybki kurs, gdzie można się dogadać, profesjonalnie, bezpiecznie, z przepisami BHP. Jak najbardziej polecam!

klient Filip Gorący

Szczerze polecam!!! Ja jestem bardzo zadowolony jest to konkretna firma

klient Patryk Komasinski

Świetnie wykwalifikowany instruktor, miła atmosfera na kursie, wspaniała obsługa.
Szczerze polecam!

klient Łukasz Wadelski

Polecam :-) Bardzo profesjonalne podejście oraz łatwy przekaz informacji.

klient Jakub Bartecki

Szybko, tanio ,profesjonalnie z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Firma godna polecenia.

klient Wojciech Kubski

Dobra firma szkoleniowa, szkolenie składające się z wielu zadań praktycznych, które przybliżają charakterystykę pracy operatora wózka widłowego. Dobrzy instruktorzy, zwracający uwagę na wiele aspektów poruszania się wózkiem widłowym a także na aspekty bhp. Daję 5 gwiazdek

klient Krzysztof Zieliński

Współpracowałem z wieloma osobami i niewielu ma takie podejście do kursantów. Dodatkowy plus to masa praktyki i dobrych porad. Nauka tu to przyjemne doświadczenie. Różnorodne manewry na placu. Nie można narzekać na nudę. SZCZERZE POLECAM.

klient Arkadiusz Nowak

Kurs odbyty u was był dla mnie czymś nowym ale podejście wasze do mnie. Mnie zaskoczyło sama profesja wytłumaczono wszystko dokładnie i teraz wiem co i jak polecam wszystkim. I nie drogo powiadam

klient Bochat Borys

Polecam kompetencje i doświadczenie instruktora który prowadzi kurs na prawdę warto ... przyda mi się za granicami naszej kochanej Polski ...

klient Adam Wiśniewski

Szczere i bardzo przyjemne podejście do kursantów. Szybko i rzetelnie przy okazyjnej cenie. Nauczyciel, który daję naprawdę sporo cennych rad, zamiast suchej i nudnej teorii. Polecam z całą odpowiedzialnością!!!

klient Daniel Skrzyński

Witam. Kadra szkoleniowa na wysokim poziomie. Konkretne szkolenie bez owijania w bawełnę. Opłacało się jechać z poznania. Nie ma lipy, jeździsz tak długo aż się nauczysz do skutku. Kurs dopasowany do kursanta w tygodniu jak i w weekend.

klient Sylwia Nyczka

Profesjonalizm jest na najwyższym poziomie, kurs na operatora wózka jezdniowego poszedł bezproblemowo i najtaniej w naszej okolicy. Polecam wszystkim

klient Mateusz Schramm

Porządna obsługa, wszystko szybko sprawnie 100% zadowolenia.
Duży nacisk na praktykę co zapewne da dobre wyniki w przyszłości!
Polecam i zachęcam do skorzystania z oferty firmy.

klient Adrian Rompalski

Kurs na wysokim poziomie szybko zwinnie i solidnie nie jak u nie których że płacą tylko za papier w Ideal Bhp jest praktyka jest plac jest wózek i oto chodzi gorąco polecam

klient Marcin Stachowiak

Kursy na wózki widłowe firmy Ideal BHP w Gazecie Pomorskiej

Piszą o nas!

Artykuł w Gazecie Pomorskiej dotyczący udzielanych przez nas szkoleń, który ukazał się w 2013 roku.