Oszczędź czas!
Szkolenia przeprowadzamy w dogodnym terminie

telefon / fax: (52) 315 73 33
biuro@idealBHP.pl
Oferta /

Kursy na wózki widłowe Gniezno

Przeprowadzamy kursy na wózki widłowe dla osób z Gniezna i okolic. Kursy które organizujemy dotyczącą wszystkich typów wózków widłowych, takich jak:
Podnośnikowe - tzw. widlaki 
Unoszące - potocznie  "elektryczne paleciaki"  
Naładowne - np. typu "MELEX", służą do transportu poziomego
Ciągnikowe - służą do ciągnięcia przyczep 
Cena kursu z egzaminem to 399 złotych. Nie czekaj, zadzwoń i umów się na dowolny termin! Tel. (52) 315-73-33 lub 667-727-333.
Uwaga: Kursy na wózki widłowe Gniezno i egzaminy dla zorganizowanych grup na terenie miejscowości Gniezno. Osoby zainteresowane kursem w Gnieźnie prosimy o kontakt:
Filia - Gniezno
Plac szkoleniowy na wózki widłowe

ul. Inowrocławska 3
Teren Hurtowni Materiałów Budowlanych "TINA".
Najbliższe terminy: 29.04.2017 (sobota) godz. 9:00 - sobota, 13.05.2017 (sobota) godz. 9:00, 27.05.2017 (sobota) godz. 9:00, 3.06.2017 (sobota) godz. 9:00, 10.06.2017 (sobota) godz. 9:00, 17.06.2017 (sobota) godz. 9:00, 24.06.2017 (sobota) godz. 9:00.
Szkolenie jest realizowane w przypadku zapisania się odpowiedniej liczby uczestników. Zapisy telefoniczne.
Zapisy telefoniczne.

Kurs na wózki widłowe umożliwia zdobycie uprawnień zezwalających na kierowanie wózkami widłowymi (jezdniowymi) z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan - butan (LPG), wraz z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych. Ostatnim etapem kursu jest egzamin i po pozytywnym jego zakończeniu zostaje wydane stosowne zaświadczenie. Wydajemy również zaświadczenia w języku angielskim i niemieckim przetłumaczone i zatwierdzone pieczęcią tłumacza przysięgłego w danym języku.
  • Osoby, które odbyły kurs na wózek widłowy u nas pracują na wózkach w wielu krajach w całej Europie
  • Zaświadczenie otrzymujesz od razu po odbyciu kursu

Kurs na wózki widłowe Gniezno - jakie są warunki uczestnictwa?
  • Ukończone 18 lat
  • Wykształcenie minimum podstawowe
Kiedy otrzymasz uprawnienia?
  • W dniu egzaminu
Kursy na wózki widłowe Gniezno odbywają się w systemie ciągłym, tzn. że osoby uczące się lub pracujące umawiają się z instruktorem w dogodnych dla nich terminach.
Szkolenia przeprowadzane są indywidualnie lub w grupach w zależności od zapotrzebowania.
Kurs na wózki widłowe stanowi niebywałą szansę do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.
Wydajemy zaświadczenia bezterminowe na wzorach MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej). Jeśli zdobyłeś kiedyś uprawnienia w innym ośrodku szkoleniowym, lecz nie czujesz się się pewnie jeżdżąc wózkiem istnieje możliwość wykupienia jazdy doszkalającej u nas!

  • Posiadamy programy szkoleniowe Akademii Urzędu Dozoru Technicznego oraz Certyfikat Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach (obecnej Akademii UDT) nadzorowanego przez Ministra właściwego ds. Gospodarki uprawniający nas do prowadzenia kursów oraz nadawania uprawnień w zakresie Kierowca - operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Program nauczania Nr: 2051/VI/2010.
Jeżeli chcesz zapisać siebie lub swoich pracowników na kurs operatora wózków widłowych skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą Zgłoszenia na szkolenia.